השמש במרחב הבריאה

מעתה ועד אמצע נובמבר השמש נמצאת בישורת שמיימית עם מרחב הבריאה.


בכל חודש השמש נמצאת במרחב אסטרולוגי אחר, ולנו, בעקבות זה, יש אפשרות להתבונן על פלח אחר בחיינו ולהלך בנתיב אחר במסע ההתפתחות המפותל שלנו.


מרחב הבריאה הוא המרחב הקוסמי המאפשר לנו להבין את כוחן של מחשבותינו.בחודש הזה יש לנו הזדמנות מיוחדת לראות באופן יוצא מן הכלל כיצד מחשבתנו בוראת מציאות. זה קורה תמיד, אבל החודש יש דגש מיוחד לעובדה הזו.


ויחד עם הדגש ישנם כמובן גם שיעורים:


על מה באמת אני חושבת?

מה באמת אני רוצה?

האם אני משתמשת במלוא כוחה של מחשבתי?

כיצד אוכל להסיר מחשבות שאינן רצויות לי – בידיעה שאלו יוצרות את המציאות שלי... מה באמת אני חושבת (לעומת מה שמושפע מן הסביבה)

ועוד ועוד תהיות, הבנות, למידות ושיעורים שקשורים לכוחה המופלא של החשיבה שלנו.

בתקופה זו יש לנו את האפשרות לחוות את כוחו של מרחב הבריאה – זמן קסום בו אנו מפנימים את היכולת שלנו להיות הבוראים של עולמינו.


זה הזמן לבחון איך אנחנו מדמיינים בינינו לבין עצמינו את העולם שלנו ואת החיים שלנו. אולי לשנות שם מעט את התפאורה, אם צריך, אולי לשפר מעט את התמונה, להוסיף לה קצת אור ואופטימיות...


כי מה שמתחיל בדמיון או במחשבה הפרטית שלנו, אט אט רוקם עור וגידים והופך למציאות – ואנו רוצים שזו תהיה המציאות הכי טובה שאפשר!


אבל אל דאגה – המסע להבנת כוח המחשבה והשימוש הנכון והבריא בה לא באמת מסתיים. הוא ממשיך, לא רק בחודש הזה, אלא בכלל – כי בסך הכל, הכל מתחבר להכל. ומה שלא למדנו בזמן הזה יחזור אלינו להמשך תהליך באותו החודש בשנה הבאה. וגם אם חשבנו שלמדנו כבר הכל (יש כאלה?) אז הרי שבשנה הבאה, לאחר שהשלמנו מעגל שלם, נגלה עוד רבדים ועוד גבהים אליהם אפשר להגיע עם התובנה הזו כי מחשבתנו היא זו הבוראת את מציאות חיינו.

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה