top of page

שנת 2019 – מה אומרים לנו הכוכבים

עודכן: 29 בדצמ׳ 2018


שני כוכבי השמיים אשר ישפיעו עלינו ביותר בשנה הקרובה הם יופיטר, גדול הכוכבים במערכת השמש, וסאטורן, הכוכב בעל החישוקים, שנחשב לגורם המאתגר של המפה אשר מוודא שמעשי העבר שלנו לא ייוותרו ללא תוצאות.


שני כוכבים אלה משפיעים על מגמות עולמיות מעניינות, והשנה נראה את השפעתם בעולם הגדול ובארצנו.


בשנת 2019 סאטורן, אדון הקארמה, מתייצב על קו חשוב במפה האסטרולוגית הנקרא "קו ההוראה". ממיקום זה שלו ילמד אותנו למצוא את האיזון הנדרש בין לימוד של ידע חדש והעברת אותו הידע לאנשים אחרים. בין שתיקה לבין דיבור. בין הכלה לבין שיתוף. קו זה יהיה משמעותי מאוד גם בחיים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו, וגם משמעותי ביותר ומאתגר ביותר ברמה הארצית והעולמית.


כל מה שקשור לתקשורת עשוי להיות מאוד מאתגר בשנת 2019, וכך גם כל מה שקשור ללימודים. קו ההוראה עובר במפה האסטרולוגית גם דרך האזור שעוסק בטיולים ובמרחב – ומכאן שגם נושא התנועה יהיה מאתגר בשנת 2019 הקרובה.


בענייני התקשורת. יכול להיות שנושאים של הגבלת התקשורת, הגבלת זכות הדיבור ואפילו הגבלת חופש הדעה, יעלו על הפרק במקומות שונים בעולם. אנחנו נראה יותר ויותר נוקשות ופחות ופחות חופש בכל מה שקשור לתקשורת והבעת רעיונות.


נושא החינוך יעלה אף הוא לכותרות העולמיות, עם אתגרים רבים וקשיים שיצוצו. יכול להיות שנראה חוקים יותר נוקשים בכל מה שקשור לחינוך או שנראה יותר ויותר אנשים שחווים קושי עמוק עם מסגרות החינוך הקיימות.סביר להניח שנראה את שתי הקיצוניות האלה במקביל. וכמובן שכל מדינה תחווה את זה באופן אחר, בהתאם למה שכבר מה שמתרחש בה בנוגע לחינוך.
כאשר נושא חופש התנועה עולה על הפרק בנוכחותו של סאטורן, לא מדובר רק על נושאי תחבורה, אלא על עצם התנועה החופשית. בשנים האחרונות העולם חווה נדידת עמים של ממש, כאשר מיליוני אנשים עברו ממקום למקום בעולם. המיקום שבו סאטורן וראש הדרקון ניצבים זה מול זה במפה של 2019 מדבר על הפחתת חופש התנועה במקומות רבים בעולם, וזו מגמה שצריך לצפות לה, יחד עם האתגרים והקשיים אשר תציב (וזה אומר שאם אתם מתכוונים לעבור לארץ אחרת, מומלץ לעשות זאת עכשיו, כאשר הגבולות עוד חופשיים ופתוחים, יהיה יותר קשה לעשות זאת בשנה הבאה ואילך).


אז שנת 2019 עשויה להיות מאתגרת בתחומי התנועה, החינוך והדיבור, אולם מנקודת המבט הרחבה יותר מגמת האתגרים והקשיים היא להאיר את עינינו בצורה ברורה (גם אם כואבת) לדברים מסוימים אשר דורשים חידוש.


אבל כמובן שבתחזית שנתית אנחנו רוצים לראות את הצד הבהיר והטוב של המפה, את הצד המרפא והמאזן. והחידוש והריפוי יבואו כמובן יבוא. מהיכן?


באסטרולוגיה ברור שהחידוש יבוא השנה באמצעות הכוכב יופיטר, כוכב המזל וההצלחה.


יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, נמצא במגמה של חדשנות בשנת 2019 ועומד להאיץ בנו לא להסתפק במועט ובקיים, אלא לפתוח דלתות חדשות, להתקדם ולהתפתח. יופיטר יפתח בפנינו מסלולים חדשים שאפילו לא חשבנו עליהם ויציב בפנינו את הרמה הבאה אליה נוכל לטפס, וגם יעזור לנו להגיע לשם במהירות גדולה ממה שחשבנו.


ברמה העולמית מיקומו של יופיטר מציע כי פתרונות לעניינים גלובאליים לא יבואו באותן הדרכים בהן השתמשו כבר שנים. השינוי והקדמה לא יגיעו מאותם הדברים עליהם חשבו כבר בעבר או דרך הדברים שנוסו. ברור יהיה לעוד ועוד אנשים שלא יעזור להמשיך יותר בכוח באותו כיוון מוכר, אלא שנדרשת דרך חדשה. השינוי וההצלחה יבואו על ידי היפתחות לרעיונות חדשים ולרמות חדשות של חשיבה ועשייה וקבלה של רעיונות חדשניים אשר עד כה רק היו על הרקע.


סביר להניח שבשנה הקרובה נראה הרבה מאוד המצאות חדשות תופסות תנופה ומתממשות ומעלות את כל העולם לפלטפורמה חדשה. חידושים המשנים לגמרי את כללי המשחק והמציאות הקיימת, כמו תחבורה מסוג אחר, שימשו נרחב יותר באנרגיה מסוג חדש. הרבה דברים שמתבשלים אט-אט בשוליים, אבל עוד לא מצאו את התזמון הנכון לכך שהעולם יקבל אותם, עכשיו יוכלו לשגשג וממש לתפוס.


נראה שסוף סוף העולם מוכן כולו לעבור לרמה הבאה שהם מציעים, והאפשרויות החדשות והפחות קונבנציונאליות יכולות להפוך להיות במיינסטרים, בעיקר כאלה עוסקות בשימוש נכון באנרגיה שלנו.


הפתרונות, אגב, לא יבואו ברגע אחד. נראה ששנת 2019 תהיה בעיקר שנה של העלאת הקושי ואי הנוחות. אולם האתגרים והקשיים אשר יעלו השנה על הפרק יאירו את הצורך הבוער בדרך חדשה ויהוו ניצנים לדרך מיטיבה יותר אשר תחל כנראה לשגשג רק בסביבות שנת 2020.

Comments


THE HOLISTIC ASTROLOGY CENTER (2)_edited

קרני צור - האסטרולוגיה החדשה

להתחבר מחדש לכוכבים

bottom of page