מרחב השפע

המסע ההתפתחותי של בני מרחב השפע

הנדע לתת תודה על השפע שהחיים מציעים לנו? על השפע שקיים בנו? על שפע האפשרויות? ההזדמנויות? על כל הטוב שמסביבנו? הנדע לחוות את החיים כשפע? הנדע כי בלוקחנו חלק בחוויית החיים אנו נהנים מן השפע הקיים ובכך מאפשרים את המשך זרימתו?
המסע ההפתחותי אותו אמורים לעבור בני מרחב השפע כולל את ההבנה כי החיים מכילים אין סוף אפשרויות. בכל רגע נתון אנו זוכים לריבוי חסדים ופלאים. העולם הגשמי מציע לנו עושר עצום של טעמים, רשמים, תחושות, ריחות, חוויות – ואנו זוכים לקחת חלק בחגיגה החושית הזו. כל היש הוא ביטוי גשמי לחסד הבריאה וחלק מהוקרת התודה שאנו יכולים לתת לאל היא בלקיחת חלק בחוויה שהחיים מציעים לנו.
בני מרחב השפע יכולים במהלך חייהם ללמוד להנות מן השפע, לחוות את השפע שסביבם, ולתת ביטוי ליצירתיות שלהם על מנת להוסיף לשפע אשר נמצא סביבם.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הבתולה (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השבועית שלך

מארס, כוכב המלחמות, נמצא עכשיו בהילוך הפוך בבית הזוגיות שלכם, ושם ישהה עד ה 14.11. 

 

יותר מתמיד תצטרכו לפעול ביותר מתינות וזהירות בתוך מערכות היחסים שלכם, להמנע מפיצוצים ומריבות, להמנע מתחרותיות – ופשוט לעשות כל מה שביכולתכם על מנת שמארס מחרחר המריבות לא יטלטל את הזוגיות.

 

העבודה לא פשוטה – כי מדובר בתקופה ממושכת, ועוד בנסיגה לא נעימה, אבל בהחלט אפשרית. הפתרון הוא לעשות דברים ביחד עם בן/בת זוג – ובכך לנתב את האנרגיה המלחמתית של מארס לעשייה משותפת במקום מלחמה זה בזו.

 

אפשר גם להיות יצירתיים ותשוקתיים - אלה גם דרכים טובות לנתב את האנרגיה של מארס לאפיקים חיוביים...

בשל מיקומו של מארס גם מומלץ לדחות הוצאתם לאור של פרויקטים חשובים עד אמצע נובמבר, אם אפשר, ואם אי אפשר – אז חשוב ללמוד כיצד לעשות זאת ברוגע ולא להיכנע ללחץ ולתחרותיות שמארס רוצה להכתיב.

קלף להתבוננות ומדיטציה להחזרת האהבה וההרמוניה - קלף הזוגיות , בתמונה.

וידיאו חדש: הכוח לברוא את מציאות חיינו

השאירו אימייל וקבלו תחזית אסטרולוגית מדי שבוע 

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה