מרחב השפע

המסע ההתפתחותי של בני מרחב השפע

הנדע לתת תודה על השפע שהחיים מציעים לנו? על השפע שקיים בנו? על שפע האפשרויות? ההזדמנויות? על כל הטוב שמסביבנו? הנדע לחוות את החיים כשפע? הנדע כי בלוקחנו חלק בחוויית החיים אנו נהנים מן השפע הקיים ובכך מאפשרים את המשך זרימתו?
המסע ההפתחותי אותו אמורים לעבור בני מרחב השפע כולל את ההבנה כי החיים מכילים אין סוף אפשרויות. בכל רגע נתון אנו זוכים לריבוי חסדים ופלאים. העולם הגשמי מציע לנו עושר עצום של טעמים, רשמים, תחושות, ריחות, חוויות – ואנו זוכים לקחת חלק בחגיגה החושית הזו. כל היש הוא ביטוי גשמי לחסד הבריאה וחלק מהוקרת התודה שאנו יכולים לתת לאל היא בלקיחת חלק בחוויה שהחיים מציעים לנו.
בני מרחב השפע יכולים במהלך חייהם ללמוד להנות מן השפע, לחוות את השפע שסביבם, ולתת ביטוי ליצירתיות שלהם על מנת להוסיף לשפע אשר נמצא סביבם.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הבתולה (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

ההדרכה האסטרולוגית שבועית שלך

בימים אלה השמש נמצאת בבית היעוד שלכם, ואילו וונוס עוברת על ראש הדרקון בבית העבודה שלכם.

 

מדובר על זמן מיוחד בו אתם יכולים להתחבר מחדש ליעוד שלכם, מתוך מקום של אהבה לדברים שאתם עושים. זה הזמן להתמלא ביצירתיות והשראהה בעבודה שלכם, ולהזכר שוב בדברים אותם אתם אוהבים לעשות.

אם ישנן טראומות רגשיות שקשורות לעבודה שלכם, או סיבה רגשית בגללה אתם לא אוהבים את מקום העבודה שלכם או לא חשים שם בנוח (לא סיבה אובייקטיבית, אלא יותר סיבה רגשית) - זה הזמן להשתחרר מחסימות אלה.

קלף להתבוננות לחיבור לתדר האהבה והיצירתיות בימים אלה - וונוס (בתמונה)

עוד בשמים השבוע

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה