מרחב השפע

המסע ההתפתחותי של בני מרחב השפע

הנדע לתת תודה על השפע שהחיים מציעים לנו? על השפע שקיים בנו? על שפע האפשרויות? ההזדמנויות? על כל הטוב שמסביבנו? הנדע לחוות את החיים כשפע? הנדע כי בלוקחנו חלק בחוויית החיים אנו נהנים מן השפע הקיים ובכך מאפשרים את המשך זרימתו?
המסע ההפתחותי אותו אמורים לעבור בני מרחב השפע כולל את ההבנה כי החיים מכילים אין סוף אפשרויות. בכל רגע נתון אנו זוכים לריבוי חסדים ופלאים. העולם הגשמי מציע לנו עושר עצום של טעמים, רשמים, תחושות, ריחות, חוויות – ואנו זוכים לקחת חלק בחגיגה החושית הזו. כל היש הוא ביטוי גשמי לחסד הבריאה וחלק מהוקרת התודה שאנו יכולים לתת לאל היא בלקיחת חלק בחוויה שהחיים מציעים לנו.
בני מרחב השפע יכולים במהלך חייהם ללמוד להנות מן השפע, לחוות את השפע שסביבם, ולתת ביטוי ליצירתיות שלהם על מנת להוסיף לשפע אשר נמצא סביבם.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הבתולה (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

ההדרכה האסטרולוגית שבועית שלך

בימים אלה אתם חוגגים את האפשרות לצאת החוצה אל העולם.

 

אתם מרגישים תחושה של חופש, של סקרנות, כמיהה לטבע ואל החוץ. משהו מושך אתכם החוצה – אל המרחבים, אל הטבע ואל חוויות חדשות שירחיבו את האופקים שלכם.

 

חשוב לשים לב שוונוס, כוכב הרגשות וההרמוניה, נמצאת עתה בנסיגה בבית הלימודים שלכם. לתלמידים שביניכם החזרה ללימודים עשויה אולי להיות לא קלה רגשית, ויתכן שתרגישו שתחושת החופש שלכם מוגבלת.

חופש היא מילת מפתח חשובה מאוד בזמן הזה. זהו זמן טוב לבדוק עם עצמכם מהו חופש אמיתי, ומה ברגשות שלכם מונע מכם לחוש חופשיים.

 

קלף אסטרולוגי להתבוננות ומדיטציה להתחברות לתחושת המרחבים – קלף הרחבת האופקים (בתמונה).

עוד בשמים השבוע

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה