מרחב הבריאה

המסע ההתפתחותי של בני מרחב הבריאה

זוהי היכולת היחודית של האדם לברוא דבר מה חדש לגמרי, אשר לא היה מעולם. ראשית בעזרת כוח מחשבתו ואחר כך על ידי ישום בפועל עד לשינוי המציאות.
מסלול ההתפתחות המוצע לבני מרחב הבריאה מבקש מהם ללמוד לברוא, ליצור וליזום דבר מה חדש, ובתוך כך להיות מודעים לכוח המחשבה – אשר יש לו יכולת לשנות עולמות. זהו מסלול התפתחות המאפשר לכם להתפתח להיות יוזמים ואחראיים עד כדי ליצירת דבר חדש, אך גם בעלי היכול לתת חסות לאותו הדבר להמשיך ולהתקיים.
חשוב במיוחד לעבוד על דפוסי חשיבה חיוביים אשר יצרו את המציאות אותה נרצה לראות בחיינו.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית המאזניים (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

תחזית אסטרולוגית שנתית

בשנת תשפ"א שלושה הכוכבים המשמעותיים פלוטו, סאטורן ויופיטר עומדים לבלות אצלכם במפה בזירה האסטרולוגית שקשורה לחיי הרגש, המשפחה והקהילה.

מבחינת הרגש - נראה שלפני שרצים לעשות דברים "שם בחוץ" בגדול ובעולם, צריך קודם לסדר את הדברים מבפנים. ובכך תתמקד שנת תשפ"א. לא ביציאה החוצה, אלא בסדר ובביטחון הפנימיים הנדרשים. בקשרים עם האהובים לכם ובעצמכם. זה הזמן להעמקת הרגשות וגם מציאה של איזון ויציבות רגשית. השנה הקרובה תאיץ את התהליך של היכולת להיות מחוברים לרגשותיכם וגם לבטא אותם באופן ברור החוצה אל הסובבים אתכם.

מבחינת המשפחה – עם הכנסו של יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, אל בית המשפחה שלכם השנה – זהו סימן מבורך ביותר שיכול לסמל גדילה והתרחבות של המשפחה וגם דגש גדול מאוד על הנושא המשפחתי, עם הצלחה בתחום הזה, שהיא לרוב הצלחה לא בקנה מידה פיסי, אלא בקנה מידה רגשי.

ומבחינת הקהילה – נראה שאתם מתחילים עתה תהליך שימשך כמה וכמה שנים של הבנה שיש לכם משהו לחקור ולגלות בנוגע לקשר שלכם עם הקהילה שבה אתם חיים. אט אט אתם מבינים שאתם יכולים לתרום ולהשפיע על סביבתכם. אם במתן חיוך, עזרה, יד, חמימות... ואם בדברים מורכבים יותר. נראה שתשומת הלב שלכם עוברת עכשיו לאנשים שמסביבכם וכיצד אתם יכולים לתרום להם. וזה, כמובן, מבורך.

קלף להתבוננות לחיבור לאנרגיה החיובית של יופיטר בשנת תשפ"א – יופיטר (בתמונה)

תנו מתנה משמעותית לעצמכם, לחברים או למשפחה

לראש השנה

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה