מרחב הלהבה

המסע ההתפתחותי של בני מרחב הלהבה

הניצוץ הראשוני אשר מניע אותנו למעשה הוא המתנה האלוהית הנמצאת בכל אחד מאיתנו. אם הניצוץ הזה כבה – הרי מאבדים את רוח החיים המפעמת בנו. לפעמים עלינו למצוא מחדש את הניצוץ הזה כדי להחיות משהו מחדש, או להתחיל משהו חדש. אם נרצה להיות צעירים לנצח עלינו ללמוד לייצר תמיד את אותה התלהבות הראשונית. זהו הזיק בעיניים, הרעיון החדש, ההתרגשות לקראת משהו משמח, התאהבות חדשה.
חלק מן המסע ההתפתחותי של בני מרחב הלהבה הוא למצוא את הניצוץ של ההתלהבות בחייהם, ובאופן תמידי למלא את עצמם באנרגיה ובסיבות הנכונות, אשר יתניעו אותם לעשייה.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הטלה (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

ההדרכה האסטרולוגית השבועית שלך 

אתם נמצאים בתקופה אינטנסיבית, רצינית ומקורקעת. ישנם הרבה צעדים גדולים שמתרחשים עכשיו כדי לממש ולהגשים דברים חשובים לכם. טוב להמשיך לעשות את אותם הצעדים, אולם בזהירות -

וונוס נמצאת עכשיו בנסיגה בזירת הכספים והרכוש שלכם.  חשוב לשים מאוד לב לא לעשות החלטות כלכליות שגויות בזמן הזה, לא להכנס לביזבוזים מיותרים ולא לעשות השקעות גדולות. זה גם לא הזמן הטוב להכנס לתהליכים של עיצוב הבית או שינויים כלשהם בו וגם לבעלי עסקים - זה לא זמן טוב להכנס לנושאי של עיצוב ומיתוג. המתינו עד לאחר הנסיגה, ב 25.6.

קלף להתבוננות ומדיטציה בימים אלה לשמירה על קירקוע, איזון, יציבות ודיוק - קלף "עולם החומר".

עוד בשמיים השבוע

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה