מרחב השער

המסע ההתפתחותי של בני מרחב השער

בחיפוש התמידי לעתים אנו שוכחים כי מה שאנו מחפשים אינו סוף הדרך, אלא למעשה השער אשר יוביל אותנו לרמה הבאה. כפי שאנו מבינים כי לידה היא התחלת החיים, חתונה היא התחלת חיי המשפחה, והמוות הוא תחילתו של מסע הנשמה הלאה אל המימדים הבאים – כך נוכל לראות בכל סיום של תהליך את הצעד הראשון בשלב הבא.
מסע ההתפתחות המוצע לבני מרחב השער קשור ליכול לעשות את הצעד הנוסף לעבר הרמה הבאה, במקום להתקבע בניצחון של אתמול. תהליך זה כולל לפתוח באופן תמידי את החסימות של חיינו ולעבור דרכן אל הרמה הבאה המחכה לנו.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית העקרב (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השנתית שלך

שנת תשפ"א תהיה שנה שבה אתם מרחיבים את מעגל ההיכרויות שלכם, את מעגל החברים שלכם ואת מעגל האנשים עימם אתם באים במגע. השנה יופיטר, כוכב ההתרחבות וההצלחה, נכנס לזירה האסטרולוגית שקשורה לחיי החברה והתקשורת שלכם. זהו סימן טוב לכך שהייה לכם קל יותר לדבר, לבטא את עצמכם, להכיר חברים חדשים ולתחזק את הרשת החברתית בה אתם נמצאים.

גם פלוטו וסאטורן נמצאים בזירה התקשורתית שלכם, וזה מראה שפרט להתרחבות וההצלחה – מדובר גם בזמן של שיעורי חיים חשובים בנוגע לתקשורת וחיברות וגם שינויים מהותיים במעגלי החברים שלכם, ואולי אפילו בדפוסי החשיבה שלכם. אך מדובר על שינויים חיוביים ביותר, כאשר החברים שלכם אולי מצטיהפכו להיות כאלה שבאמת מהדהדים עם האני האמיתי שלכם.

לבעלי העסקים שנת תשפ"א היא גם שנה נפלאה לבסס פלטפורמה במדיה החברתית, לשווק ולפרסם את עצמכם יותר. עם כניסתו של יופיטר, לבית התקשורת שלכם – הרי שדלתות שהיו סגורות בעבר, עומדות עכשיו להפתח !!

זו שנה מצויינת לדבר, לנאום, לעשות סרטונים ולהביא למודעות רחבה יותר את האוצרות שיש לכם להציע לעולם.

קלף להתבוננות לחיבור לאנרגיה החיובית של יופיטר – יופיטר (בתמונה)

תנו מתנה משמעותית לעצמכם, לחברים או למשפחה

לראש השנה

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה