מרחב השער

המסע ההתפתחותי של בני מרחב השער

בחיפוש התמידי לעתים אנו שוכחים כי מה שאנו מחפשים אינו סוף הדרך, אלא למעשה השער אשר יוביל אותנו לרמה הבאה. כפי שאנו מבינים כי לידה היא התחלת החיים, חתונה היא התחלת חיי המשפחה, והמוות הוא תחילתו של מסע הנשמה הלאה אל המימדים הבאים – כך נוכל לראות בכל סיום של תהליך את הצעד הראשון בשלב הבא.
מסע ההתפתחות המוצע לבני מרחב השער קשור ליכול לעשות את הצעד הנוסף לעבר הרמה הבאה, במקום להתקבע בניצחון של אתמול. תהליך זה כולל לפתוח באופן תמידי את החסימות של חיינו ולעבור דרכן אל הרמה הבאה המחכה לנו.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית העקרב (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השבועית שלך

מיקומו של כירון, כוכב הריפוי, מאפשר לכם עתה להתרפא מהרבה דברים אשר מעיבים על הביטחון העצמי שלכם. במסע הזה אתם יכולים לשחרר כאבים ופצעים מן העבר, בעיקר הקשורים לגיל ההתבגרות, ולהתחיל לרכוש מחדש את הביטחון העצמי שלכם. כאשר אתם לומדים לשחרר את מכאובי העבר ולהתחבר מחדש לביטחון עצמי אמיתי – אתם יכולים גם להתחיל לתת לאחרים מן ההבנות והריפוי שקיבלתם, ולעזור לאחרים להתחבר לביטחון שלהם – בעיקר דרך אומנות, יצירה וביטוי עצמי. אל תתפלאו גם אם תמצאו את עצמכם עובדים עם בני נוער ונותנים להם את מה שייחלתם לקבל בעצמכם כשהייתם גילם.

 

קלף להתבוננות ומדיטציה להתחברות לכוח ההילינג – כירון (בתמונה)

השאירו אימייל וקבלו תחזית אסטרולוגית מדי שבוע 

© 2000 - 2021 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה