מרחב המפתח

המסע ההתפתחותי של בני מרחב המפתח

חלק חשוב ממסע ההתפתחות של מי שנולד כאשר השמש היתה בישורת עם מרחב המפתח הוא להבין את החוקיות העובדת מאחורי הקלעים. זהו מסע המלמד אתכם לראות במופעי החיים השונים את הרמזים לדבר מה גבוה יותר, המניע את הכל. כל אדם יחפש מפתח אחר: הורות נכונה, הגשמת היעוד, חיים שמחים יותר. אבל כולם מחפשים את אותו המפתח אשר פותח את הדלת אל סודות העולם. החיפוש הזה לעולם אינו נפסק – כיוון שלאחר שקיבלנו מפתח אחד, תמיד יעמוד בפניכם השער הבא, והגבוה יותר, אותו תרצו לפתוח.
חלק ממסע ההתפתחות של בני מרחב המפתח הוא לפתח את היכולת למצוא בעצמם את המפתח שיפתור את הבעיה, באמצעות לימוד וידיעת החוקים הטיבעיים.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית השור (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השנתית שלך

שלושת הכוכבים המשמעותיים פלוטו, יופיטר וסאטורן, יעברו השנה אל בית הלימודים, הרחבת האופקים, הטיולים והחיבור אל הטבע.

 

פלוטו וסאטורן הם כוכבים משמעותיים ונראה כי (גם) בשנת תשפ"א יהיו לכם שיעורים חשובים מאוד ללמוד בנוגע למהותו של החופש האמיתי.

 

תהיינה התמודדויות שמאתגרות את החופש שלכם, ואולי שינויים שתצטרכו לעשות בעצמכם ובאורך החיים שלכם על מנת שתוכלו אכן להתרחב ולגדול.

 

אולם סאטורן בבית הלימודים מראה הצלחה רבה למי שרוצה ללמוד לימודים ממושכים, ואילו יופיטר מאפשר לכם, למרות האתגרים, לחוות חופש אמיתי וגם להפתח אל העולם בדרכים שונות ולהרחיב את היריעה.

שנת תשפ"א תהיה מעולה ללומדים, ואולי גם למטיילים (אם לא בעולם, אז בארץ...). אך פרט לכך – חשוב במהלך השנה הזו שלא  תקפאו על השמרים. שלא תאמרו לעצמכם "זהו. הגעתי ליעוד שלי. מיציתי את יכולותיי."

 

זה הזמן להבין שתמיד יהיה עוד שלב להתפתח אליו ולהתקדם אליו. זה הזמן לפתח גמישות, פתיחות ללמידה והתלהבות למצוא דברים חדשים אשר עוד לא למדתם. שנת תשפ"א תביא עימה שמחה וגילויים ותרחיב לכם את השקפת החיים והעולם.

קלף להתבוננות להמשך צמיחה והתרחבות – יופיטר (בתמונה)

תנו מתנה משמעותית לעצמכם או למשפחה וחברים לראש השנה

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה