מרחב המפתח

המסע ההתפתחותי של בני מרחב המפתח

חלק חשוב ממסע ההתפתחות של מי שנולד כאשר השמש היתה בישורת עם מרחב המפתח הוא להבין את החוקיות העובדת מאחורי הקלעים. זהו מסע המלמד אתכם לראות במופעי החיים השונים את הרמזים לדבר מה גבוה יותר, המניע את הכל. כל אדם יחפש מפתח אחר: הורות נכונה, הגשמת היעוד, חיים שמחים יותר. אבל כולם מחפשים את אותו המפתח אשר פותח את הדלת אל סודות העולם. החיפוש הזה לעולם אינו נפסק – כיוון שלאחר שקיבלנו מפתח אחד, תמיד יעמוד בפניכם השער הבא, והגבוה יותר, אותו תרצו לפתוח.
חלק ממסע ההתפתחות של בני מרחב המפתח הוא לפתח את היכולת למצוא בעצמם את המפתח שיפתור את הבעיה, באמצעות לימוד וידיעת החוקים הטיבעיים.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית השור (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השבועית שלך

השמש ואוראנוס ניצבים זה מול זה בימים אלה ומקשים על שמירה על סדר ועל הרגלים קבועים מדובר על שבוע בו דברים מרגישים הפוכים – בבית, במשרד, הרבה בלתמ"ים שיש להתכונן להם רגשית ונפשית. ולכן חשוב מאוד שאתם לפחות תשמרו על הסדר עד כמה שניתן. כשאתם יודעים זאת מראש – מצאו לכם זמן של מרווחי נשימה, ושמרו על הסדר הפנימי והחיצוני עד כמה שניתן, כך שלפחות אתם לא תוסיפו לבלאגן שמסביבכם...

 

טוב מאוד לתת את תשומת הלב הראויה לגוף ולתזונה בימים האלה – ממקום אוהב ומבין, שרואה את חשיבות הגוף כחלק מן המכלול המקודש של האדם.

 

קלף להתבוננות ומדיטציה לחיזוק האיזון – קלף האיזון והבריאות (בתמונה).

uranus.jpg
THE HOLISTIC ASTROLOGY CENTER (2)_edited

קרני צור - האסטרולוגיה החדשה

להתחבר מחדש לכוכבים