מרחב הזרימה

המסע ההתפתחותי של בני מרחב הזרימה

חלק חשוב ממה שאנו צריכים לחיינו נמצא במקום אחר. אם זה כבר היה אצלנו – לא היינו מחפשים אותו. החלפת המידע, החלפת רגשות, החלפת רשמים והחלפת רעיונות עם אנשים נוספים, ואפילו עם הטבע, הם חלק ניכר ממה שמפתח אותנו, במסע ההתפתחות של בני מרחב הזרימה. במסע החיים בו יש תחלופה שבין חומר לחומר, בין גבוה לנמוך, שבין העולמות הגשמיים לרוחניים, בין אדם לאדם, בין אדם לטבע – בני מרחב הזרימה לומדים לתת את שכבר יש להם, ולקבל את מה שעוד נדרש...

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית התאומים (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השנתית שלך

אין ספק ששנת תשפ"א תהיה הרבה יותר רגועה ועדינה משנת תש"פ.

 

שלושת הכוכבים המהותיים פלוטו, סאטורן ויופיטר, אשר בילו את השנה שחלפה בדיוק מול המרחב האסטרולוגי שלכם וגרמו שם מהומות רבות, עוברים עכשיו לאזור הרבה יותר רגוע במפה שלכם, שם יפעלו בצורה אחרת לגמרי.

בשנת תשפ"א הכוכבים פלוטו, סאטורן ויופיטר מתמקדים אצלכם במפה באזור שקשור לחיי הרוח – ושם הולך להיות דגש מרכזי ביותר בכל השנה הקרובה.

 

פלוטו יפתח עבורכם שנה של מסע רוחני מיוחד ביותר, עם עושר גדול של מחקר וגילוי והרבה טרנספורמציות. סאטורן מאפשר לכם להעמיק את היכולות הרוחניות שלכם ולהיות מחויבים יותר לדרך הרוחנית שלכם ולתרגול.

 

ויופיטר, כוכב המזל וההצלחה, מראה כי אם כבר עשיתם דרך בשנים האחרונות בזירה הרוחנית – זה יהיה הזמן להוציא את מה שלמדתם החוצה אל העולם.

 

אולי ללמד איזשהו תחום רוחני או להרחיב את היכולת שלכם ללמד ולעסוק בתחום אם אתם כבר עוסקים בכך. אבל בגדול שנת תשפ"א הולך להיות שנה של מיקוד יותר פנימה, של של איסוף עצמכם והתמקדות בדרך הרוחנית ובחיים הפנימיים שלכם.

קלף להתבוננות להעמקת חיי הרוח - קלף המסע הרוחני (בתמונה) 

תנו מתנה משמעותית לעצמכם או למשפחה וחברים לראש השנה

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה