© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה

מרחב היהלום

המסע ההתפתחותי של בני מרחב היהלום

עבודת החיים החשובה, אשר מתאפשרת לנו רק כאן, על כדור הארץ, במימד המוחשי של הזמן והמרחב, היא היכולת לעבוד על העקרונות והאיכויות אותם בחרנו לטפח לעצמינו. לעבוד עליהם בהתמדה, בנחישות ולאורך זמן. לעתים גם שנים על גבי שנים. לשייף את האיכויות, לגבש אותן – עד שיהפכו ליהלומים בוהקים בתוכינו. אותם יהלומים הם אלו אשר ימשיכו לחיי הנצח לאחר מותו של גופינו הפיזי.
מסלול ההתפתחות האישי והרוחני של בני מרחב היהלום כולל לעבוד שוב ושוב על הערכים והעקרונות של חייהם ועל האיכויות שהיו רוצים לראותם כחלק בלתי נפרד מאישיותם. זהו מסלול של נחישות והתמדה לעבר מה שחשוב לנו באמת.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הגדי (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

ההדרכה האסטרולוגית השבועית שלך

אנחנו נמצאים במצב קיצון אסטרולוגי, ויש אנרגיה מאוד מאוד עוצמתית ולא פשוטה שאנו מרגישים וחווים אותה. חשוב לקחת את הדברים לאט ובזהירות. לא לעשות דברים קיצוניים ולעשות מה שניתן על מנת להתנקות, להתמודד ובמקום להכנס למלכודות השונות – לצמוח ולגדול.

אני ממליצה להתבונן על המאמר והסרטון על הזמנים האלה שהכנתי לכם, כאן למטה בעמוד.

בנוסף לישורת המטורפת בין סאטורן, יופיטר ופלוטו – ישורת שכבר הובילה למהפכות רציניות בהיסטוריה, זוהי התחזית האישית שלכם:

 

הבידוד עשוי להיות לא פשוט בימים אלה, כי אתם נמצאים בתקופה בה יש לכם צורך טבעי גדול בחברים, בשיחות ובהחלפת רעויונת. יהיה עליכם להתגמש ולממוד להשתמש במדיות השונות על מנת לשמור על הקשר עם החברים ועל העניין האינטלקטואלי והחברתי לו אתם נדרשים.

אך פרט לכך - דווקא תקופת בידוד זו מאפשרת לכם לכתוב וליצור. יש לכם הרבה מאוד רעיונות מקוריים ואתם תוססים מאוד מבפנים. 

זה הזמן להרחיב דברים קיימים. שוחחו עם אנשים - הפיצו את הבשורה על מה שאתם עושים וחושבים ובשיחות כנראה תקבלו זוויות חדשות וכיוונים חדשים.

קלף להתבוננות ומדיטציה ללקיחת החיים יותר בקלות בתקופה זו ולהרחבת יכולות התקשורת – קלף התקשורת (בתמונה).

עוד בשמים השבוע