מרחב היהלום

המסע ההתפתחותי של בני מרחב היהלום

עבודת החיים החשובה, אשר מתאפשרת לנו רק כאן, על כדור הארץ, במימד המוחשי של הזמן והמרחב, היא היכולת לעבוד על העקרונות והאיכויות אותם בחרנו לטפח לעצמינו. לעבוד עליהם בהתמדה, בנחישות ולאורך זמן. לעתים גם שנים על גבי שנים. לשייף את האיכויות, לגבש אותן – עד שיהפכו ליהלומים בוהקים בתוכינו. אותם יהלומים הם אלו אשר ימשיכו לחיי הנצח לאחר מותו של גופינו הפיזי.
מסלול ההתפתחות האישי והרוחני של בני מרחב היהלום כולל לעבוד שוב ושוב על הערכים והעקרונות של חייהם ועל האיכויות שהיו רוצים לראותם כחלק בלתי נפרד מאישיותם. זהו מסלול של נחישות והתמדה לעבר מה שחשוב לנו באמת.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הגדי (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השבועית שלך

מארס שיצא מנסיגתו נמצא עכשיו בבית התקשורת שלכם ופועל שם באופן חיובי ביותר. הוא אפילו מתקן את השיבושים שיצר בשבועות האחרונים.

 

מיקום זה של מארס הוא חיובי עבורכם והופך אתכם ליותר פעילים חברתית ותקשורתית ומחדד את היכולות השכליות שלכם. זהו שילוב מוצלח לכל מי שעוסק בהוראה, הרצאה, פירסום, שיווק ואינטרנט, עם הרבה מרץ וכניסה של פרויקטים חדשים בתחום.  קחו את הזמן הזה, על מנת לעשות את כל השיחות, ההרצאות והכתיבה הדרושים ובעיקר תהנו מן הזמן שלכם עם חברים, שעכשיו הוא תוסס ומהנה במיוחד. זה גם זמן מצוין לשווק ולקדם את העסק.

 

בנוסף - בימים אלה השמש נמצאת בזירת היעוד שלכם, וזה אומר שאתם מודעים הרבה יותר למי ומה שאתם ולסיבה הגבוהה לשמה הגעתם לכדור הארץ. זה הזמן לתפוס עוד נתח של מודעות לגבי היעוד שלכם ומשמעות חייכם, וגם זמן לעשות עוד צעד משמעותי לעבר הגשמתו.

קלף להתבוננות לחיבור ליעוד והלתקדמות לעברו – בית היעוד (בתמונה)

השאירו אימייל וקבלו תחזית אסטרולוגית מדי שבוע 

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה