מרחב היהלום

המסע ההתפתחותי של בני מרחב היהלום

עבודת החיים החשובה, אשר מתאפשרת לנו רק כאן, על כדור הארץ, במימד המוחשי של הזמן והמרחב, היא היכולת לעבוד על העקרונות והאיכויות אותם בחרנו לטפח לעצמינו. לעבוד עליהם בהתמדה, בנחישות ולאורך זמן. לעתים גם שנים על גבי שנים. לשייף את האיכויות, לגבש אותן – עד שיהפכו ליהלומים בוהקים בתוכינו. אותם יהלומים הם אלו אשר ימשיכו לחיי הנצח לאחר מותו של גופינו הפיזי.
מסלול ההתפתחות האישי והרוחני של בני מרחב היהלום כולל לעבוד שוב ושוב על הערכים והעקרונות של חייהם ועל האיכויות שהיו רוצים לראותם כחלק בלתי נפרד מאישיותם. זהו מסלול של נחישות והתמדה לעבר מה שחשוב לנו באמת.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית הגדי (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

תחזית אסטרולוגית לשנת תשפ"א

בשנה הקרובה שלושת הכוכבים המשמעותיים יופיטר, סאטורן ופלוטו, אשר עשו את ההיסטוריה של שנת 2020, עומדים להכנס אל המרחב שלכם – מרחב היהלום. אין ספק שהתחושה של זה, בכל רבדיה, תהיה עמוקה ביותר. ולא רק התחושה, גם התוצאות.

פלוטו הוא כוכב השינויים והוא ישהה במשך 20 השנים הבאות במרחב היהלום. סאטורן, כוכב המיסוד (וגם כוכב הקשיים) יהיה אצלכם שנתיים, ואילו יופיטר, כוכב המזל וההצלחה – שנה אחת בלבד. מה שלא יהיה – מדובר בשנה של שינויים מאוד מאוד מהותיים.

למרות החשש, משום שראינו את הצד הפחות טוב של יופיטר, סאטורן ופלוטו בפעולה בשנת 2020, דווקא צירוף הכוכבים המיוחד הזה, כאשר הוא נכנס אל המרחב שלכם, מאפשר לכם לעשות את כל השינויים הגדולים והמשמעותיים שרציתם לעשות. אמנם סאטורן ופלוטו מבטיחים שנה מאתגרת (אבל בינינו – למי לא מאתגר בימים אלה?) אבל יופיטר דווקא מביא עימו ברכה גדולה ומבשר על הרבה מאוד התחלות חדשות. נראה שהשנה הקרובה תהייה השנה של אותם שינויים גדולים שכבר רציתם זמן רב לעשות בחייכם. זנה של פריצות דרך מהותיות. וגם האתגרים שבה – ישאו עימם שיעורים חשובים מאוד אשר למעשה יאפשרו את השינויים הדרושים.

קלף להתבוננות לחיבור לתדר ההצלחה וההתרחבות בשנת תשפ"א – יופיטר (בתמונה)

תנו מתנה משמעותית לעצמכם, לחברים או למשפחה

לראש השנה

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה