מרחב המפל

המסע ההתפתחותי של בני מרחב המפל

שם למעלה במימדים הגבוהים והעתידיים יש ידע רב הרוצה להגיע אל בני האדם. חלק ממשימת חייהם של בני מרחב המפל היא לפתח את היכולת לתרגם את הדברים המגיעים מלמעלה באופן כזה שיהיו נגישים לחייהם ולחיי אחרים. לשם החיבור בין הגבוה ליומיומי, בין הטרנסנדנטלי למוחשי - עליהם ללמוד כיצד לנקות את עצמם מכל שיבוש או רצון אישי, על מנת שמה שעובר דרכם יהיה קרוב ככל הניתן למקור. עליהם ללמוד להיות בשירות, הן לדברים המגיעים מן הרמות הגבוהות והן לאנשים המקבלים את הידע החדש.

קבוצת הכוכבים שהיתה בישורת עם השמש בעת הלידה שלכם - היא קונסטלצית המפל (בניגוד למה שאולי חשבתם...)

התחזית האסטרולוגית השנתית שלך

בשנת תשפ"א הכוכבים פלוטו, סאטורן ויופיטר מתמקדים אצלכם במפה באזור שקשור לחיי הרוח, לאומנות ולהשראה – ושם הולך להיות הדגש המרכזי השנה.

 

זה הזמן לעבור מסע רוחני מיוחד ביותר, עם עושר גדול של מחקר וגילוי והרבה טרנספורמציות.

 

סאטורן מאפשר לכם להעמיק את היכולות הרוחניות שלכם ולהיות מחויבים יותר לדרך הרוחנית שלכם ולתרגול. ואילו יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, מעורר אצלכם את הצד היצירתי.

 

זו הולכת להיות שנה נפלאה לאומנים שביניכם עם המון השראה, מוזה ויצירתיות. אבל גם לאלו שאינם עוסקים באומנות – משהו מיוחד יקרה עם פתיחה של דמיון עשיר יותר, ויותר השראה בנוגע לכל מה שאתם עושים.

תרגישו יותר מונחים ומובלים על ידי העולמות הגבוהים והאינטואיציה שלכם עומדת להתחדד ולהתרחב.מה שבטוח הוא ששנת תשפ"א תהיה הרבה הרבה הרבה יותר רגועה ואפשרית משנת תש"פ.

קלף להתבוננות להמשך פרישת המעוף היצירתי והרוחני - יופיטר (בתמונה)

תנו מתנה משמעותית לעצמכם, לחברים או למשפחה

לראש השנה

© 2000 - 2020 קרני צור

כל הציורים באתר מן הקלפים האסטרולוגיים של קרני צור. ציורים: מאיה טובי-רווה