סיריוס נושק לראש הדרקוןבימים אלה הנקודה הקארמתית של המפה, ראש הדרקון, נושקת לכוכב השבת סיריוס.

הישורת הזו יוצרת אפשרות כוכבים מיוחדת במינה, ושער אנרגטי מיוחד עבורינו.


סיריוס הוא אחד הכוכבים הידועים יותר בשמיים. הכוכב הבוהק ביותר בשמיים שהיה ידוע לתרבויות שונות ככוכב מרכזי, עד כדי כך שאנשי המאיה קבעו את אחד מלוחות השנה שלהם לפי זריחתו. אנשי שבט "דוגון" שבאפריקה תמיד התייחסו אליו ככוכב כפול, ואכן המדע לאחר שנים רבות אישר זאת וכיום ידוע שמה שאנו רואים ככוכב גדול אחד הוא למעשה שני כוכבים, סיריוס A וסיריוס B אשר סובבים אחד סביב השני. סיריוס הוא הכוכב הראשי במערכת "הכלב הגדול" ובימים אלה ניתן לראותו בבירור ובבהירות גדולה בשמי הערב בדרום. ממש ממש בדרום.האגדה היוונית מספרת על הציד הגדול אוריון (אשר נראה בבירור בשמי הערב בימים אלה) אשר תמיד יוצא לציד עם כלבו הנאמן סיריוס. סיריוס הוא זה אשר למעשה מורה את הדרך לציד, מכוון אותו ותמיד מראה לו את הכיוון הנכון.


גם בקלפי הטארוט קלף השוטה (בתמונה) מספר לנו את סיפורם של הציד וכלבו. הציד אמנם גדול וחזק, אך למעשה זהו הכלב אשר מנסה לתפוס את תשומת ליבו ולכוון אותו למקום הנכון.


השפעתו של סיריוס, אשר גם הקדמונים שמו לב אליה, היא להראות לנו את הכיוון הנכון. קצת בדומה לכוכב הצפון, סיריוס מוודא שנהיה קשובים לסימנים שעל הדרך, שלא נסור מן הדרך, שלא נטעה ובעיקר תפקידו לכוון אותנו אל המטרה האמיתית שלנו ואת המסלול עליו אנו אמורים ללכת.


סיריוס הוא כוכב שבת. הוא אינו משנה את מקומו בשמיים. אולם אחת ל 12 שנים ראש הדרקון נמצא בקירבתו. ומפגש זה מתרחש עתה.


ראש הדרקון גם הוא נקודה חשובה ביותר במפה האסטרולוגית. במפה האישית הוא מסמל את פריצות הדרך הקארמתיות שאדם אמור לעשות במהלך חייו.


המפגש בין שני גרמי שמיים חשובים ומיוחדים אלה פותח בפנינו שער מיוחד ביותר בימים אלה.

זהו זמן של סימנים מובהקים הבאים להראות לנו את הדרך הנכונה שאנו אמורים לפסוע בה. ואנו אמורים להיות קשובים לסימנים אלה ולהקשיב להם, גם אם זה אומר לשים בצד הרגלים ישנים ותכניות ישנות. כי דרך חדשה נפרשת בפנינו עתה, דרך הקשורה ליעוד שלנו ולמשהו גבוה וחשוב. ותפקידו להיות מאוד מאוד קשובים לסימנים המובילים אותנו אל אותה הדרך...

THE HOLISTIC ASTROLOGY CENTER (2)_edited

קרני צור - האסטרולוגיה החדשה

להתחבר מחדש לכוכבים