ללמוד אסטרולוגיה עם קרני צור

על קורסי האסטרולוגיה

אסטרולוגיה היא תחום מרתק החובק בתוכו מגוון רחב של נושאים: הבנת גרמי השמיים והשפעתם עלינו, מיתולוגיה, פסיכולוגיה, הבנת נפש האדם, יעוץ, טיפול ועוד...

זהו תחום המיועד למי שרוצה להבין את רזי היקום בו אנו נמצאים, לגלות את החכמה העתיקה, לשפר את חיינו בהתאם לידע עתיק היומין ולעזור לאנשים אחרים במסע אל הגשמת יעודם.

 

לאחר העברת קורסים רבים בארץ ובעולם, יצרה האסטרולוגית קרני צור את קורסי האסטרולוגיה לצפייה במחשב. כך מי שרוצה ללמוד את רזי הכוכבים יכול לעשות זאת בצורה הנוחה ביותר, מביתו או מכל מכשיר, בשעות המתאימות לו ובקצב המתאים לו.

מי שרוצה לגלות את האסטרולוגיה כתחביב, להרחיב את אופקיו ולהתוודע לעולם הקסום של הכוכבים, הסמלים, המיתולוגיה והפסיכולוגיה של האסטרולוגיה - יכול למצוא עושר רב בקורס האסטרולוגיה למתחילים.

הרוצים להפוך את אהבת הכוכבים למקצוע של ממש - מוזמנים להמשיך לקורס המתקדמים ולקורס המאסטר ואף לקבל תעודה מטעם המכון לאסטרולוגיה.

אלו הם הקורסים המתקדמים והמקצועיים היום בארץ ללימודי אסטרולוגיה.

הקורסים שלנו

מעוניינים להתחיל בלימודים? כאן תוכלו לרכוש את קורסי האסטרולוגיה המתקדמים בארץ, בשלוש רמות: למתחילים, מתקדמים ודרגת מאסטר. בלחיצה על כל קורס תוכלו לקרוא עוד על התכנים.

לכל שאלה ניתן לצור איתנו בקשר בשמחה 04-6619146.